bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 31 października 2011
  • 9 listopada 2011
  • wyświetleń: 4381

Zbieraj makulaturę, ratuj konie

Za nami:

Przez trzy tygodnie Klub Gaja wspólnie z centrum handlowym Auchan w Bielsku-Białej i firmą Eko-wtór z Bystrej będą zbierać makulaturę. Pieniądze ze sprzedaży surowca zostaną przekazane na wykup, leczenie i inne formy pomocy dla koni, które były przeznaczone na rzeź - dlatego hasło akcji to: Zbieraj makulaturę, ratuj konie. Przyjmowana będzie każda ilość wykorzystanego papieru.

Rymarz, koń, klub gaja
Uratowany koń Rymarz · fot. Klub Gaja


Rymarz, koń, klub gaja


Oznaczony banerem kontener na zużyty papier będzie stał przed centrum handlowym Auchan, ul. Boh. Monte Cassino 421 w Bielsku-Białej od 4 do 21 listopada. Dla dzieci i dorosłych Klub Gaja przygotował warsztaty i zajęcia artystyczne: 4 listopada - w godz.17.00-20.00 na płóciennych torbach będą odbijane szablony z motywem konia, 18 listopada - w godz.17.00-20.00 Klub Gaja zaprasza na warsztaty plastyczne Pegaz oraz konkurs wiedzy o koniach dla całych rodzin. Partnerami akcji są: firma Eko-wtór z Bystrej, do której należą kontenery oraz centrum handlowe Auchan. Serdecznie zapraszamy!

Akcja Zbieraj makulaturę, ratuj koni została zainicjowana przez Klub Gaja ponad 10 lat temu. Do tej pory wykupiono ponad 40 koni. Mają nowych opiekunów i nowe życie: pracują w polu, są używane w zaprzęgach, w jazdach rekreacyjnych lub terapeutycznych. Mogą pomagać ludziom, cieszyć swoją obecnością, pięknem i ciepłem.

adv / bielsko.info, źródło: Klub Gaja

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.