bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

http://www.targibielskie.pl/

Wiadomości

  • 19 kwietnia 2016
  • 21 maja 2016
  • wyświetleń: 27022

Juwenaliowe koncerty na terenie kampusu ATH - zdjęcia

Studenci bielskich uczelni spotkali się w piątek wieczorem na terenie kampusu Akademii Techniczno-Humanistycznej. Obok kapel studenckich w Bielsku-Białej zagrał "Gooral" i zespół "Coma".

Juwenalia Podbeskidzia 2016 - 20.05.2016 · fot. bielsko.info


Tegoroczne rozpoczęły się Dniami Sportu. Studenci mogli spróbować swoich sił w takich dyscyplinach jak: piłka nożna, siatkówka plażowa, tenis stołowy, koszykówka czy badminton. W środę studenci mieli okazję uczestniczyć w Wielkim Grillowaniu. Dzień później na ATH odbyła się konferencja "Determinanty rozwoju społeczno-gospodarczego - gospodarka, edukacja, innowacje". Piątek rozpoczął się barwnym korowodem, który przeszedł ulicami naszego miasta. Po południu studenci przenieśli się na teren kampusu Akademii Techniczno-Humanistycznej, gdzie zaplanowano koncerty. Na scenie wystąpili m.in. "Gooral" i "Coma".

Sobota, ostatni dzień Juwenaliów, upłynie pod znakiem After Party na którym pojawi się gwiazda wieczoru "Letni Chamski Podryw". Koncert odbywać będzie się w "Klubie Miasto" w Bielsku-Białej.

juwenalia 2016


Portal bielsko.info objął patronat medialny nad wydarzeniem.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.