bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 19 kwietnia 2016
  • wyświetleń: 5334

Budują ścieżkę rowerową i chodnik wokół lotniska - wideo

Trwa budowa 2-kilometrowego odcinka ścieżki rowerowej wokół bielskiego lotniska. Być może pierwszy odcinek nowego ciągu pieszo-rowerowego od ulicy Pieczarkowej do drogi dojazdowej do Aeroklubu uda się otworzyć jeszcze przed weekendem majowym.Zadanie pod nazwą "Przedłużenie ścieżki rowerowej wokół lotniska w Bielsku-Białej - etap II" to kontynuacja budowy ciągu pieszo-rowerowego dotychczas przebiegającego wzdłuż ulic Lotniczej i Zwardońskiej i jej budowy wokół terenu lotniska.

Ciąg zostanie wyposażony w ławki, kosze na śmieci, stojaki rowerowe, dwie zatoki do zawracania oraz miejsca do wypoczynku. Od strony lotniska oddzieli go ogrodzenie. Wzdłuż ciągu pieszo-rowerowego zabudowane zostanie oświetlenie podobne do istniejącego. Długość budowanego ciągu wynosi 2080 metrów. Łączna długość ścieżki wokół lotniska będzie wynosiła ok. 3040 metrów.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.