bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 18 kwietnia 2016
  • 19 kwietnia 2016
  • wyświetleń: 75050

Tragiczny wypadek na DK52 - dzik na drodze - dwie osoby nie żyją!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Dwie osoby poniosły śmierć, a jedna została ranna w wypadku samochodowym, do którego doszło w poniedziałek po godzinie 22.00 w Bujakowie na ulicy Bielskiej (droga krajowa nr 52).

Śmiertelny wypadek na DK-52 w Bujakowie - 18.04.2016 · fot. sid / bielsko.info


Po dojeździe na miejsce zdarzenia straż pożarna zastała dwa pojazdy marki Ford Focus (w kolorze granatowym oraz srebrnym), które uległy zderzeniu czołowemu. Na jezdni leżał martwy dzik. W obu samochodach znajdowały się dwie zakleszczone osoby. Trzecia osoba poszkodowana znajdowała się poza pojazdami. Strażacy przystąpili do uwalniania mężczyzn za pomocą narzędzi hydraulicznych.

Śmiertelny wypadek na DK-52 w Bujakowie - 18.04.2016
Śmiertelny wypadek na DK-52 Bujakowie - 18.04.2016 · fot. sid / bielsko.info


Przybyły na miejsce zdarzenia lekarz stwierdził zgon 25-letniego mężczyzny, mieszkańca Kóz. Kierowcę drugiego pojazdu, 37-letniego mężczyznę, pomimo próby reanimacji, nie udało się uratować. Zespół ratownictwa medycznego przebadał na miejscu trzeciego poszkodowanego, a następnie odwiózł mężczyznę do szpitala celem dalszej hospitalizacji.

Śmiertelny wypadek na DK-52 w Bujakowie - 18.04.2016
Siła uderzenia była tak duża, ze z jednego z samochodów wypadł silnik. · fot. sid / bielsko.info


Dalsze działania strażaków polegały na pomocy w czynnościach prokuratorskich. Następnie zneutralizowano plamy płynów eksploatacyjnych oraz uprzątnięto jezdnię z pozostałości po wypadku. Ciało zwierzęcia z jezdni usunął pracownik schroniska dla zwierząt.

Śmiertelny wypadek na DK-52 w Bujakowie - 18.04.2016
Utrudnienia w ruchu trwały do godz. 3.30. · fot. sid / bielsko.info


W zdarzeniu brała udział jeszcze jedna osoba (pasażer srebrnego forda), która po wcześniejszym oddaleniu się, wróciła na miejsce zdarzenia - mężczyzna odmówił pomocy medycznej. W czasie pracy służb ratunkowych odcinek ul. Bielskiej był zablokowany w obu kierunkach, policja wyznaczyła objazdy. Utrudnienia w ruchu trwały do godz. 3.30. Szczegółowe okoliczności wypadku będzie ustalać policja.

sid / bielsko.info
źródło: KM PSP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.