bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 18 kwietnia 2016
  • wyświetleń: 3213

47-latek myślał, że umawia się na seks z nastolatką

Policjanci z wydziału kryminalnego bielskiej komendy zatrzymali 47-letniego mężczyznę, który przez internet umawiał się z 14-latką i składał jej propozycje seksualne. Nie wiedział, że za nastolatkę podawał się dorosły internauta.

Internauta podszywając się na pewnym czacie pod 14-latkę, odpowiedział na propozycje mężczyzny, który szukał kontaktu z nastolatkami i proponował im sponsoring. Na korespondencję nastolatki natychmiast zareagował 47-latek. Mężczyzna zadawał dziewczynie intymne pytania, przesłał jej swoje zdjęcie, a ostatecznie zaproponował seks i spotkanie w jednym z hoteli w centrum miasta.

Autor prowokacji uzgodnił termin i miejsce spotkanie, a następnie o swoich podejrzeniach powiadomił policjantów. Sprawca wpadł w minioną sobotę, w zaplanowaną przez śledczych zasadzkę. Trafił do policyjnego aresztu. Nazajutrz usłyszał zarzuty składania za pośrednictwem internetu małoletniej poniżej 15 roku życia propozycji obcowania płciowego, za co grozi mu do 2 lat za kratami. W przeszłości zatrzymany wchodził w konflikty z prawem. O jego dalszym losie rozstrzygnie teraz prokurator.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.