bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

http://www.targibielskie.pl/

Wiadomości

  • 15 kwietnia 2016
  • wyświetleń: 3448

Bezpłatne szkolenia w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych

ZUS organizuje bezpłatne szkolenia z wdrażanego Interaktywnego Płatnika Plus, który jest rozwinięciem programu Płatnik i zawiera nowe funkcje weryfikacji dokumentów składanych online.

Szkolenie z programu Płatnik 10.01.001 i funkcjonalności Interaktywny Płatnik Plus przeznaczone jest przede wszystkim dla przedstawicieli płatników, którzy w ramach kolejnego etapu wdrażania zostaną włączeni do IPP.

Głównym celem szkolenia jest zapoznanie uczestników ze zmianami w sposobie działania programu:
  • udostępnienie danych zgromadzonych w ZUS na koncie płatnika i kontach ubezpieczonych oraz w kompletach rozliczeniowych,
  • weryfikacja przygotowywanych dokumentów z danymi pobranymi z ZUS,
  • informowanie użytkownika o statusie przetworzenia przesłanych dokumentów.


Korzystanie z Interaktywnego Płatnika Plus ułatwia pracę, podnosi oraz pozwala utrzymać prawidłowość przekazywanych do ZUS dokumentów, przyspiesza obieg informacji, a tym samym zapewnia ewidencjonowanie poprawnych danych, zarówno na koncie płatnika składek, jak i ubezpieczonych. Program wspiera użytkownika, informuje go o niezgodnościach, co pozwala na wyeliminowanie dużej ilości błędów i znacznie poprawia komfort pracy.

Szczegółowe informacje na temat bezpłatnych szkoleń organizowanych przez Oddział w Bielsku-Białej można znaleźć na stronie www.zus.pl w zakładce Kalendarium ZUS.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.