bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 15 kwietnia 2016
  • wyświetleń: 3228

59-letni mężczyzna podejrzany o usiłowanie zabójstwa swojego syna

Policjanci z Kobiernic zatrzymali 59-letniego mężczyznę podejrzanego o usiłowanie zabójstwa swojego 33-letniego syna. Mężczyzna ostatnie dwie noce spędził w policyjnym areszcie. W czwartek w prokuraturze został przesłuchany i usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa.

Do zdarzenia doszło we wtorek wieczorem w jednym z prywatnych domów w Kozach, gdzie pijany ojciec wszczął awanturę ze swoim synem. W czasie kłótni zaatakował 33-latka nożem, zadając mu cios w klatkę piersiową, a następnie zranił go w dłoń. Pokrzywdzony w ciężkim stanie trafił do szpitala. Chwilę później policjanci zatrzymali napastnika. Badanie alkomatem wykazało, że miał w organizmie prawie 2 promile alkoholu. Na miejscu pracowała grupa dochodzeniowa - śledcza. Policyjny technik kryminalistyki zabezpieczył ślady.

Zatrzymany mężczyzna ostatnie noce spędził w policyjnym areszcie. Wczoraj został doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa. Bielski sąd podjął decyzję o jego tymczasowym aresztowaniu. Za przestępstwo to grozi mu kara nawet dożywotniego więzienia.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.