bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

http://www.targibielskie.pl/

Wiadomości

  • 13 kwietnia 2016
  • wyświetleń: 2923

Zaatakowała tłuczkiem do mięsa

Poważnymi obrażeniami ciała zakończyła się dla 30-latka awantura z pijaną partnerką. W czasie kłótni kobieta zaatakowała go tłuczkiem do mięsa powodując poważne obrażenia głowy. Policjanci z komisariatu IV w Bielsku-Białej zatrzymali napastniczkę. Miała w organizmie ponad 2 promile alkoholu. W takim stanie, będąc w 3 miesiącu ciąży, sprawowała "opiekę" nad swoją 2-letnią córką.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godziny 19.00 w jednym z bielskich mieszkań przy ulicy Piastów Śląskich, gdzie nietrzeźwa kobieta wszczęła awanturę ze swoim partnerem. W czasie kłótni zaatakowała mężczyznę tłuczkiem do mięsa, raniąc go poważnie w głowę. Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe, które udzieliło pokrzywdzonemu pomocy i opatrzyło rany.

Policjanci zatrzymali agresorkę. Kobieta była agresywna wobec mundurowych i awanturowała się na oczach swojej 2-letniej córeczki. Badanie alkomatem wykazało, że miała w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Ponadto kobieta oświadczyła, że jest w 3 miesiącu ciąży. Sprawczyni została przewieziona do izby wytrzeźwień. Dzieckiem zaopiekował się brat 28-latki.

Za spowodowanie uszkodzeń ciała partnera grozi jej do 5 lat za kratami. Kwestię sprawowania przez nią opieki w stanie nietrzeźwości nad 2-latką wyjaśni sąd rodzinny, do którego skierowano już materiały w tej sprawie.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.