bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 12 kwietnia 2016
  • 15 kwietnia 2016
  • wyświetleń: 6880

Otwarcie PSZOK-u przy ulicy Straconki - galeria zdjęć

Za nami:

W piątek, 15 kwietnia, oficjalnie otwarto nowy Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK), który powstał przy ulicy Straconki 1, obok Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Bielsku Białej.

Otwarcie PSZOK-u przy ulicy Straconki · fot. UM Bielsko-Biała


Zakład Gospodarki Odpadami S.A. w Bielsku-Białej zorganizował miejsce, w którym mieszkańcy Bielska-Białej będą mogli bezpłatnie oddać odpady problemowe takie jak: stare meble, zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny, przedmioty z tworzyw sztucznych, metalu, drewna oraz szkła, jak również zużyte opony z samochodów osobowych. Dodatkowo zostały przygotowane kontenery na gruz i odpady budowlane z przeprowadzonych samodzielnie remontów.

Mieszkańcy Bielska-Białej będą mogli oddawać odpady zielone, a także odpady niebezpieczne powstające w gospodarstwie domowym, takie jak: farby, lakiery, kleje, detergenty i chemikalia oraz opakowania po nich, jak również świetlówki i baterie.

Nowy PSZOK przy ulicy Straconki 1 będzie otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach od 11 do 18, a w sobotę od godziny 10 do 19. Więcej na temat zasad korzystania z Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) można uzyskać na stronie internetowej www.czystemiasto.bielsko-biala.pl oraz www.zgo.bielsko.pl.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.