bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 12 kwietnia 2016
  • 17 kwietnia 2016
  • wyświetleń: 3537

Pierwszy w roku Pchli Targ na osiedlu Wojska Polskiego

Za nami:

Rada Osiedla Wojska Polskiego zaprasza na pierwszy w tym roku Pchli Targ. Wyprzedaż garażowa odbędzie się tradycyjnie w sąsiedztwie pawilonu handlowego "Wiarus".

wyprzedaż garażowa
Wyprzedaż garażowa na osiedlu Wojska Polskiego · fot. bielsko.tv


- Mam nadzieję, że tak jak poprzednio, nasza wyprzedaż garażowa będzie cieszyła się dużym powodzeniem - zresztą świadczą o tym liczne zapytania telefoniczne i mailowe jakie otrzymuję zarówno od tych co chcą pozbyć się nie potrzebnych już rzeczy jak i od tych którzy maja ochotę znaleźć coś dla siebie - mówi Elżbieta Rosińska z Rady Osiedla Wojska Polskiego.

Wyprzedaż odbędzie się 17 kwietnia w godzinach 10.00-13.00. Informacje i zapisy dla osób zainteresowanych wystawieniem swoich rzeczy na stronie www.wyprzedazegarazowe.bielsko.pl oraz pod nr telefonu 606 714 592. Podczas wyprzedaży będzie prowadzona zbiórka plastykowych nakrętek na rzecz rehabilitacji małego Adasia.

W razie deszczu wyprzedaż będzie odwołana.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.