bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

http://www.targibielskie.pl/

Wiadomości

  • 11 kwietnia 2016
  • wyświetleń: 3438

Było ślisko, kolizja za kolizją - foto

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Aż sześć kolizji drogowych odnotowali w niedzielę strażacy z Bielska-Białej. Padający deszcz oraz miejscami występująca mgła nie sprzyjała jeździe samochodem.

wypadek
Wypadek na węźle Komorowice - 10.04.2016 · fot. bielsko.info


Po godzinie 12.00 w Bielsku-Białej na ulicy Bystrzańskiej zderzyły się dwa samochody osobowe. W pojazdach podróżowało łącznie 6 osób, w tym 4 osoby dorosłe i 2 dzieci. Zespół ratownictwa medycznego zabrał na obserwację 3 kobiety. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz zneutralizowaniu plamy oleju i płynów eksploatacyjnych z audi oraz hyundai.

Przed godziną 16 na drodze ekspresowej S1 na wysokości Makro w kolizji drogowej wzięło udział pięć samochodów. Strażacy zabezpieczyli miejsca zdarzenia, odłączyli akumulatory od pojazdów oraz posprzątali pozostałości po kolizji. W międzyczasie doszło do zdarzenia, w którym została poszkodowana jedna osoba. 24-letni mężczyzna kierując fiatem punto najechał na auto poprzedzające. Poszkodowany po zbadaniu przez zespół ratownictwa medycznego pozostał na miejscu wypadku.

W związku z licznymi kolizjami drogowymi na odcinku drogi ekspresowej S1 węzeł Komorowice - Makro, około godziny 19.00 policjanci wraz ze strażakami dokonali kontroli obwodnicy, podejmując decyzję o zamknięciu prawego pasa drogi S69 na odcinku ok. 11 km od węzła Mikuszowice do węzła Komorowice w kierunku na Cieszyn (śliska nawierzchnia na całej szerokości drogi). Przed godziną 21.00 ruch na obwodnicy został wznowiony.

sid / bielsko.info, źródło: KM PSP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj