bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 11 kwietnia 2016
  • wyświetleń: 4259

28-latek chciał umówić się z małoletnią

Policjanci z wydziału kryminalnego w Bielsku-Białej zatrzymali 28-letniego mężczyznę, który proponował seks poznanej w sieci 14-latce. Nie wiedział, że za małoletnią podawał się dorosły internauta, który prowadził korespondencję, zaaranżował spotkanie, a następnie powiadomił policjantów. Mężczyzna wpadł podczas umówionego spotkania.

Policjanci zostali powiadomieni przez internautę o mężczyźnie, który za pośrednictwem internetu umawiał się z małoletnią. Korespondując zadawał nastolatce intymne pytania, a ostatecznie złożył jej propozycje seksualne. Autor prowokacji, który podszył się pod 14-latkę, uzgodnił termin i miejsce spotkania, a następnie o swoich podejrzeniach powiadomił policjantów.

28-latek wpadł w zaplanowaną przez kryminalnych zasadzkę. Po nocy spędzonej w policyjnym areszcie usłyszał zarzuty. Za składanie za pośrednictwem internetu, małoletniej poniżej 15 roku życia, propozycji obcowania płciowego grozi mu do 2 lat za kratami.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.