Wiadomości
- 8 kwietnia 2016
- 11 kwietnia 2016
- wyświetleń: 16167
Świetny spot naszego miasta! - wideo
Sądząc po krótkiej, niespełna trzyminutowej zapowiedzi, to będzie jeden z najlepszych filmów promocyjnych Bielska-Białej. W sieci ukazała się zapowiedź filmu "Bielsko-Biała / Miasto Ruszyło się", który w oryginalny, deskorolkowy sposób, przestawia wędrówkę po naszym malowniczym mieście.
Pomysł i realizacja: Piotr Graff
Kamera: Michał Szewczulak, Michał Kurpanik, Michał Zieliński, Krzysztof Kapturkiewicz, Piotr Graff
Fotografia: Paweł Karasiński
Rider: Farmer
Muzyka: Mix/Perkusja: Piotr Graff
Podziękowania dla zespołu Dikanda oraz dla Pana Leszka Możdżera, za możliwość wykorzystania fragmentów utworów: Dikanda- Ajotoro: Szai Dziela, Leszek Możdżer - Chopin Tomorrow: Nocturne Op. 15 No. 1.
Data premiery: grudzień 2016 r.
ZOBACZ TAKŻE
13 czerwca„Magia Gór” w Bielsku-Białej. Spotkanie pasjonatów gór i podróży
Pszczyna w kulinarnej elicie! Restauracja Steampunk z gwiazdką Michelin
VeloBiała coraz bliżej realizacji. Powstanie nowa trasa rowerowa łącząca Bielsko-Białą z Wilkowicami
Odkrycie sprzed ponad wieku w kościele św. Małgorzaty w Kamienicy
[FOTO] Deszcz nie zatrzymał młodych tropicieli. Poszukiwania Szpiega w Bielsku-Białej przyciągnęły tłumy dzieci
Najem krótkoterminowy w Bielsku-Białej. Miasto przypomina o obowiązkach właścicieli lokali
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.









