bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 8 kwietnia 2016
  • wyświetleń: 1536

Zaatakował nożem konkurenta

Policjanci z komisariatu III w Bielsku-Białej wspólnie z funkcjonariuszami wydziału prewencji zatrzymali 41-letniego bielszczanina, który ugodził nożem 58-latka, zadając mu liczne ciosy w szyję. Powodem ataku była zazdrość o kobietę. Życiu ofiary na szczęście nie zagraża niebezpieczeństwo.

Do zdarzenia doszło w środę wieczorem w jednym z bielskich mieszkań przy ulicy Jesionowej, gdzie mężczyźni spożywali alkohol wraz z 35-letnią kobietą. W pewnym momencie młodszy z mężczyzn wszczął awanturę, której powodem była zazdrość o partnerkę. W czasie kłótni zaatakował nożem swojego konkurenta, zadając mu liczne rany szyi.

Pokrzywdzony został przewieziony do szpitala. Doznał niegroźnych obrażeń ciała. Policjanci zatrzymali napastnika. Badanie alkomatem wykazało, że miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Dzisiaj usłyszy zarzuty. Grozi mu do 5 lat więzienia.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.