bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 7 kwietnia 2016
  • 15 kwietnia 2016
  • wyświetleń: 5509

Ruszyły 49. Międzynarodowe Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz

Za nami:

W dniach 15-17 kwietnia w Bielsku-Białej zagoszczą największe targi budowlane w południowej Polsce. Hala pod Dębowcem będzie miejscem spotkań biznesowych i pozyskiwania nowych klientów.

49. Międzynarodowe Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz · fot. UM Bielsko-Biała


Misją targów jest umożliwienie kontaktów i poszukiwania partnerów w prężnym, dynamicznie rozwijającym się regionie transgranicznym. Targom towarzyszy atrakcyjny program wydarzeń, jak: warsztaty, seminaria i konferencje. Wystawcy mają możliwość zdobycia prestiżowych nagród w konkursach targowych.

Targi są świetną okazją, by zapoznać się z nowinkami, podanymi w pigułce, za to na szeroką skalę. Pojawiło się wiele nowatorskich produktów i rozwiązań budowlanych, zapewniających komfort cieplny budynku a generujących niskie rachunki za energię. Na miejscu można zasięgnąć informacji, podpytać ekspertów, porównać i wybrać dla siebie najlepsze z możliwych rozwiązań.

To impreza zarówno dla budujących, jak i osób planujących remont czy modernizację. Z myślą o tych ostatnich po raz kolejny na targach zostanie zorganizowana Strefa Dobrych Wnętrz - specjalnie oznaczone ekspozycje z nowoczesną aranżacją wnętrz.

Targi odbędą się w dniach 15-17 kwietnia 2016 r. w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Karbowej 26. Przewidujemy udział ok. 250 firm polskich i zagranicznych oraz 6 000 gości. Powierzchnia wystawiennicza - ok. 5 000 m² w Hali i 1500 m² na terenach zewnętrznych. Warto skorzystać ze specjalnego, bezpłatnego e-biletu do pobrania na stronie www.targibielskie.pl, gdzie dostępne są też bliższe informacje o planowanych wydarzeniach na tej imprezie. Organizatorem targów jest Biuro Promocji i Wystaw ASTRA - www.targibielskie.pl.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.