bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

http://www.targibielskie.pl/

Wiadomości

  • 6 kwietnia 2016
  • 8 kwietnia 2016
  • wyświetleń: 20540

Odnaleziono poszukiwanego 24-latka

Od wtorku trwały poszukiwania zaginionego 24-latka z Bielska-Białej. Dzisiaj w nocy zaginiony został odnaleziony przez policjantów z Rudy Śląskiej. W poszukiwania mężczyzny zaangażowanych było kilkudziesięciu policjantów, przewodnicy psów tropiących, strażacy, ratownicy GOPR-u, grupy ratowniczo - poszukiwawcze z Jastrzębia Zdroju i Lipowej. Do poszukiwań użyto także dronów.

24-letni mieszkaniec Bielska-Białej zaginął w miniony poniedziałek. Z uwagi na stan jego zdrowia, zagrażający życiu, rozpoczęto poszukiwania na szeroką skalę. W poszukiwania mężczyzny zaangażowanych było kilkudziesięciu policjantów, przewodnicy psów tropiących, strażacy, ratownicy GOPR-u, grupy ratowniczo - poszukiwawcze z Jastrzębia-Zdroju i Lipowej.

Dronami, w tym jednym wyposażonym w specjalną kamerę termowizyjną, sterowali studenci Politechniki Śląskiej. Dzisiaj w nocy mężczyzna został odnaleziony przez policjantów z Rudy Śląskiej. Jego życiu już nic nie zagraża. 24-latek oznajmił mundurowym, że wyjechał z domu na Śląsk w poszukiwaniu pracy.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.