bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

http://www.targibielskie.pl/

Wiadomości

  • 5 kwietnia 2016
  • wyświetleń: 3920

Blisko 30 interwencji w ciągu doby!

Minionej doby strażacy wyjeżdżali do zdarzeń blisko 30 razy! Wśród prowadzonych interwencji było m.in., 13 pożarów traw, 9 zdarzeń na drogach oraz 3 pomiary tlenku węgla.

W poniedziałek przed godziną 13.00 w Bielsku-Białej na drodze S-69 doszło do wypadku, w wyniku którego poszkodowany mężczyzna w ciężkim stanie został zabrany do szpitala. Pisaliśmy o zdarzeniu w artykule "Groźny wypadek na S69 - foto". Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz likwidacji plamy płynów eksploatacyjnych.

Również wczoraj, późnym wieczorem strażacy zostali wezwani do pomiaru tlenku węgla w budynku mieszkalnym mieszczącym się przy ulicy Kaszyskiej, w którym doszło do podtrucia tlenkiem węgla trzech osób. Kobieta w wieku 65 lat, mężczyzna lat 67, a także ich czteroletni wnuczek zostali zabrani przez zespół ratownictwa medycznego na obserwację do szpitala.

Po kilkukrotnych pomiarach stwierdzono, iż prawdopodobną przyczyną zatrucia osób przebywających w budynku była nieszczelność pieca gazowego, bądź niedrożność przewodu spalinowego w łazience znajdującej się w mieszkaniu na pierwszym piętrze.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.