bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 30 marca 2016
  • 11 kwietnia 2016
  • wyświetleń: 6409

Nie chcą uchodźców w Polsce - wideo

Narodowcy z Bielska-Białej zorganizowali II Manifestację Antyimigracyjną. W pikiecie, która odbyła się 10 kwietnia na bielskim Rynku, udział wzięło niespełna 100 osób. Manifestacji towarzyszył happening osób związanych z Komitetem Obrony Demokracji i Demokratyczną RP. Kontrmanifestanci puszczali na Rynku bańki mydlane.Głównym organizatorem pikiety był Obóz Narodowo-Radykalny Bielsko-Biała. Przy organizacji manifestacji pomagali również NS Zadruga Podbeskidzie oraz Młodzież Wszechpolska Bielsko-Biała.

- My, jako Obóz Narodowo - Radykalny, od lat przewidywaliśmy to, co się stanie, jeśli kolejna fala imigrantów będzie napływać do Europy i równolegle ze wzrostem siły wahhabickich grup terrorystycznych na Bliskim Wschodzie i w Afryce (szczególnie Państwa Islamskiego). Poza tym Polska i Europa Środkowa są już ostatnimi fortecami obrony, które mogą stawić opór islamskiemu najazdowi, ale potrzebne są do tego narody Europy gotowe do radykalnych rozwiązań oraz walki z lewicowymi i liberalnymi utopiami ideologicznymi, które prowadzą i chcą doprowadzić do narodowej tragedii oraz zniszczenia łacińskiej Europy - czytamy w komunikacie ONR Bielsko-Biała.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.