bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 26 października 2011
  • wyświetleń: 2358

Dotkliwie pobili 20-latka i okradli

Policjanci zatrzymali w poniedziałek dwóch mężczyzn w wieku 25 i 17 lat, podejrzanych o rozbój. Sprawcy napadli w lipcu na 20-letniego bielszczanina, pobili go i okradli. Za przestępstwo to grozi im teraz nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

24 lipca na bielskiej ul. Barlickiego rabusie napadli na pokrzywdzonego. Dotkliwie pobili ofiarę i skopali po całym ciele. Ich łupem padły dokumenty i telefon komórkowy.

Mężczyźni sądzili, że pozostaną bezkarni. Intensywne działania operacyjne prowadzone przez policjantów z komisariatu III doprowadziły do wytypowania i zatrzymania sprawców. Usłyszeli zarzuty. Starszy za swój czyn odpowie w warunkach recydywy. Był już karany za przestępstwa przeciwko mieniu, za co sąd skazał go na karę trzech lat więzienia. Młodszy także był notowany. Obecnie powinien przebywać w ośrodku szkolno - wychowawczym, z którego notorycznie ucieka. Wkrótce o ich losie rozstrzygnie prokuratura i sąd. Policjanci wnioskują o ich tymczasowe aresztowanie.

new / bielsko.info
źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.