Wiadomości

  • 17 marca 2016
  • 21 marca 2016
  • wyświetleń: 4463

Gwiezdne atrakcje w Gimnazjum nr 9

W piątek 18 marca Gimnazjum nr 9 w Bielsku-Białej zamieniło się w międzyplanetarną przestrzeń kosmiczną rodem z Gwiezdnych Wojen.

Gwiezdne atrakcje w Gimnazjum nr 9 - 18.03.2016 · fot. Gimnazjum nr 9


We wnętrzu statku kosmicznego, na początku spotkania, młodzi adepci złych i dobrych stron mocy, zostali przydzieleni do grup. Musieli wykazać się sprawnością fizyczną na ogromnej, jak kosmos sali gimnastycznej. Wszyscy zaopatrzeni w świetlne miecze ruszyli dalej zdobywać nowe umiejętności, m.in. rzucania piłką w Maula, łamania kodów, władania mocą w chacie Jody.

W Międzyplanetarnym Centrum Edukacji zdobywali punkty za wiedzę z Gwiezdnych Wojen. Nie zawsze było lekko. Na swojej drodze można było spotkać szturmowców i Lorda Wadera. O bezpieczne przejście do Świątyni Jedi dbali księżniczka Laia Organa, Han Solo i Chewbacca.

Na koniec stoczono ostatnie konkurencje w obecności Lorda Wadera i innych postaci z Akademii Fantastyki. Co najważniejsze... wszyscy przeżyli i bawili się świetnie.

Ariel Brończyk / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.