bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 8 marca 2016
  • wyświetleń: 2823

Kwiaty od Nowoczesnej - wideo

Podbeskidzkie struktury Nowoczesnej postanowiły uprzyjemnić wczorajszy dzień mieszkankom naszego regionu. Działacze partii Ryszarda Petru wraz z posłem Mirosławem Suchoniem od wczesnych godzin porannych rozdawali kobietom kwiaty.Z okazji Dnia Kobiet nowocześni postanowili obdarować mieszkanki Bielska-Białej, Pszczyny oraz Czechowic-Dziedzic kwiatami. Życzenia w imieniu partii składał poseł Mirosław Suchoń wraz z wiceprzewodniczącymi partii Jackiem Walewskim, Marcinem Gawlasem oraz sekretarzem Bogdanem Desoniem. W akcji brali udział także członkowie młodzieżówki partyjnej.

- Bezpośredni kontakt z wyborcami jest priorytetem dla całej Nowoczesnej. Dlatego chcemy, by tego typu wydarzenia, jak to dzisiejsze, stały się dla nas pewną tradycją i okazją do jeszcze lepszego poznania mieszkańców naszego regionu - zapewnia Jacek Walewski.

- Wszystkim Paniom w imieniu bielskiej Nowoczesnej składam życzenia zdrowia, radości, szczęścia i dołączam się do wszystkich życzeń, jakie dziś usłyszą z wielką nadzieją ich spełnienia - życzył zaś wszystkim kobietom poseł Mirosław Suchoń.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.