bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 8 marca 2016
  • wyświetleń: 4083

Bielska policjantka najlepsza na stoku

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Narty" podaj

Komisarz Marzena Brandys-Skrobot, policjantka pełniąca służbę w Wydziale Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej, kolejny rok z rzędu odniosła zwycięstwo w Wojewódzkich Zawodach w Narciarstwie Alpejskim "O Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach".

Bielska policjantka najlepsza na stoku · fot. KPP Żywiec


W zawodach, które odbyły się w miniony piątek na stacji narciarskiej "Zwardoń SKI" wzięło udział ponad 80 zawodników. Wśród uczestników byli zawodnicy reprezentujący: Komendę Wojewódzką Policji w Katowicach, Zarząd w Katowicach CBŚP, katowicki oddział prewencji, policyjnych antyterrorystów z Katowic, pododdział prewencji z Bielska-Białej oraz komendy w: Bielsku- Białej, Bieruniu, Gliwicach, Jastrzębiu-Zdroju, Mysłowicach, Pszczynie, Siemianowicach Ślaskich, Tychach i Żywcu.

W narciarskich zmaganiach uczestniczyli także przedstawiciele innych służb mundurowych, m.in. straży pożarnej oraz jednostki wojskowej z Bielska-Białej. Zawody rozegrano w kilku kategoriach: kobiety - open, mężczyźni do lat 40, mężczyźni powyżej lat 40, emeryci, snowboard oraz kategoria drużynowa.

Wśród kobiet, podobnie jak w ubiegłym roku, najlepsza okazała się zawodniczka z Bielska-Białej kom. Marzena Brandys-Skrobot, na co dzień pełniąca służbę w wydziale kryminalnym. To zresztą nie jedyne w ostatnim czasie zwycięstwo naszej koleżanki, która w zeszłym tygodniu zajęła I miejsce w zawodach o Puchar Dolomitów.

ab / bielsko.info
źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Narty

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Narty" podaj