bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 8 marca 2016
  • wyświetleń: 2840

Wandale uszkodzili 25 samochodów

Policjanci z komisariatu III w Bielsku-Białej zatrzymali dwóch nastolatków, którzy wracając z imprezy uszkodzili lusterka w 25 samochodach zaparkowanych na bielskiej ul. Modrzewskiego. Za przestępstwo to starszemu z nich grozi do 5 lat za kratami. Młodszy za swój czyn odpowie wkrótce przed sądem rodzinnym.

Do zdarzenia doszło w sobotę w nocy. Wandale wracali z imprezy i po drodze dewastowali samochody zaparkowane na poboczu ulicy Modrzewskiego. Zerwali lusterka z 25 aut, powodując szkody, które sięgają blisko 10 tys. złotych. Dwaj bielszczanie w wieku 16 i 17 lat zostali zatrzymani przez patrol. Badanie stanu ich trzeźwości dało wyniki do 1,5 do 2 promili alkoholu. Starszy z nich został przewieziony do policyjnego aresztu. Grozi mu do 5 lat za kratami. Młodszy, który był poszukiwany, gdyż nie stawił się w wyznaczonym terminie w ośrodku wychowawczym, za swoje czyny odpowie wkrótce przed sądem dla nieletnich.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.