bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 8 marca 2016
  • 12 marca 2016
  • wyświetleń: 8745

Manifestacja KOD Podbeskidzie

W sobotę 12 marca na placu Bolesława Chrobrego odbyła się kolejna manifestacja Komitetu Obrony Demokracji region Podbeskidzie. Była to już czwarta pikieta KOD-u w Bielsku-Białej.

RELACJA CZ. 1Loading...


RELACJA CZ. 2Loading...


UWAGA - Jeśli oglądasz bezpośrednią relację na tablecie lub komórce musisz zainstalować darmową aplikację streamago. Transmisja jest również dostępna na www.facebook.com/bielsko.info.


Manifestacja Komitetu Obrony Demokracji - 12.03.2016 · fot. bielsko.info


Oświadczenie KOD-u

Komitet Obrony Demokracji region Podbeskidzie zaprasza wszystkich mieszkańców Bielska-Białej i okolic na kolejną manifestację, która odbędzie się 12 marca o godzinie 12 na placu Bolesława Chrobrego. Wraz z manifestacją przeprowadzony zostanie kolejny etap zbiórki podpisów pod obywatelskim projektem ustawy o Trybunale Konstytucyjnym.

Połączmy nasze siły aby wspólnie zaprotestować przeciwko niszczeniu niezależnego Trybunału Konstytucyjnego. Wykrzyczmy swoje niezadowolenie. Stańmy ramię przy ramieniu w obronie zasad demokratycznego państwa prawa.

Z całego świata napływają sygnały wskazujące na ogromne zaniepokojenie wspólnoty państw demokratycznych sytuacją w Polsce oraz niepodważalne dowody na łamanie w naszym kraju podstawowych praw obywatelskich. Nie możemy zgodzić się na wyprowadzenie Polski z grona demokratycznych państw zachodnich.

Niezależny Trybunał Konstytucyjny to nasza ostatnia nadzieja na przeciwstawienie się autorytarnym dążeniom obecnej władzy.

Bądźmy razem tego dnia

KOD Podbeskidzie.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.