bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 22 października 2011
  • 20 grudnia 2011
  • wyświetleń: 7697

Nowy film promocyjny wybrany!

Bielsko-Biała ma nowy film promocyjny - "Złap oddech". Został wybrany spośród osiemnastu propozycji, które w ciągu półtorej miesiąca trafiły do Wydziału Promocji Miasta.- Jesteśmy zadowoleni z rezultatów. Bardzo się cieszymy, że konkurs wzbudził takie zainteresowanie - mówi Anna Zgierska, naczelnik Wydziału Promocji Miasta. Jak zaznaczają organizatorzy, liczył się świeży pomysł i to "coś". Mniej istotne było doświadczenie czy sprzęt.

Dyplomy podczas 5-tej edycji "Świąt na Starówce" wręczył prezydent Jacek Krywult.

Nowy film promocyjny wybrany! · fot. UM Bielsko-Biała


Nagrodzone zostały cztery filmy. Przyznano miejsce pierwsze , drugie i trzecie ex aequo dla dwóch filmów. Konkurs był skierowany głównie dla amatorów, forma była dowolna. Wśród laureatów byli nie tylko bielszczanie, jedna nagroda trafiła do Żor, a jedna do Krakowa. Filmy z miejsc drugiego i trzeciego przedstawiamy poniżej:Dla porównania prezentujemy film, którym nasze miasto reklamowało się rok wcześniej:Który podoba się Wam bardziej? Czekamy na Wasze opinie!

new / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.