bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 6 marca 2016
  • wyświetleń: 8830

Poseł Stanisław Pięta znów szokuje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Pięta Stanisław" podaj

Kolejna wypowiedź posła z Bielska-Białej wywołała niemałe zamieszanie. Tym razem Stanisław Pięta zapowiedział zmiany w Radiu Katowice. Wypowiedź posła na Twitterze była odpowiedzią na informację Radia Katowice o odbywającym się na Żywiecczyźnie Kongresie Kobiet.

stanisław pięta
Poseł Stanisław Pięta · fot. bielsko.info
Poseł w krytyczny sposób odniósł się do informacji, którą zamieściło Radio Katowice na swoim Twitterze. Chodziło o krótki wpis o konferencji Kongresu Kobiet w Żywcu. Podczas tego wydarzenia odbyły się panele dyskusyjne i debata o aktywności społecznej, politycznej i zawodowej kobiet z terenu Żywiecczyzny.

To nie pierwsza kontrowersyjna wypowiedź posła Stanisława Pięty. Kilka tygodni temu poseł przyznał, że młodości włamywał się do samochodów pod siedzibami komisariatów milicji. Pod koniec 2015 roku polityk Prawa i Sprawiedliwości zamieścił na swoim Twitterze wpis zniechęcający funkcjonariuszy publicznych do angażowania się w Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Pięta Stanisław

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Pięta Stanisław" podaj