bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 29 lutego 2016
  • wyświetleń: 3199

Zatrzymany za napad z nożem

W biały dzień mężczyzna napadł na sklep przy ulicy Karpackiej. Sterroryzował ekspedientkę nożem i skradł artykuły spożywcze. Chwilę później napastnik został zatrzymany przez policjantów z komisariatu II w Bielsku-Białej. Grozi mu do 10 lat za kratami.

Reklama

Tuż po 15.00 młody mężczyzna wtargnął do sklepu przy bielskiej ulicy Karpackiej. Zagroził sprzedawczyni nożem i skradł artykuły spożywcze o wartości blisko 400 zł. Zaalarmowani o napaści policjanci zatrzymali napastnika po krótkim pościgu. Odzyskali też skradzione przez niego mienie. Badanie stanu jego trzeźwości dało wynik ponad 2 promili alkoholu.

Zatrzymany 25-latek trafił do policyjnej celi. Nazajutrz usłyszał zarzuty i został doprowadzony do prokuratury i sądu. Bielski sąd na wniosek śledczych podjął decyzję o jego tymczasowym aresztowaniu. W przeszłości był on już karany za podobne czyny, za co został skazany na karę pozbawienia wolności. Mury aresztu śledczego opuścił przed miesiącem. Za obecne przestępstwo grozi mu do 10 lat za kratami.

ab / bielsko.info

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.