bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 26 lutego 2016
  • wyświetleń: 5522

Policjanci nagrodzeni za pościg

Komendant Główny Policji wyróżnił policjantów, którzy w sposób szczególny wyróżnili się w służbie. Uhonorowani zostali stróże prawa z Bielska -Białej i Sosnowca. Listy gratulacyjne wręczył im Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach nadkom. Mariusz Krzystyniak.

Reklama

Nagrody od Komendanta Głównego Policji · fot. KMP Bielsko-Biała


W Komendzie Wojewódzkiej Policji w Katowicach odbyły się uroczystości wręczenia wyróżnień przyznanych policjantom z naszego województwa przez Komendanta Głównego Policji. Za rozwiązanie trudnej sprawy kryminalnej nagrodzeni zostali śledczy z Sosnowca, natomiast policjantów z Bielska-Białej wyróżniono za pościg, zakończony zatrzymaniem groźnego sprawcy.

Wyróżnieni policjanci przybyli na uroczystość ze swoimi komendantami - insp. Dariuszem Matusiakiem i insp. Dominikiem Łączykiem. Nagrody w imieniu szefa polskiej policji wręczył Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach nadkom. Mariusz Krzystyniak. Pogratulował on wyróżnionym postawy, zaangażowania i skuteczności oraz życzył, aby nie poprzestali na tych nagrodach - nadal rozwijali się jako policjanci i wzorowo wykonywali swoje obowiązki służbowe.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.