bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 24 lutego 2016
  • wyświetleń: 3696

27-latek groził bronią byłej partnerce

Policjanci z komisariatu I w Bielsku-Białej zatrzymali 27-letniego mężczyznę, który pobił byłą partnerkę. Napastnik uderzył młodą kobietę pięścią w twarz i skopał po plecach. Groził jej też śmiercią, przykładając do głowy broń.

Reklama

Do zdarzenia doszło w centrum miasta, gdzie napastnik zaatakował byłą partnerkę. Pokłócił się z 20-latką, a w czasie awantury uderzył ją pięścią w twarz i skopał po plecach. Groził jej też pozbawieniem życia, przykładając do skroni broń. Policjanci zatrzymali sprawcę. Badanie stanu jego trzeźwości dało wynik blisko 1,5 promila alkoholu.

W czasie przeszukania jego mieszkania, śledczy odnaleźli pistolet hukowy, którym groził kobiecie. Zabezpieczona broń poddana zostanie szczegółowym badaniom laboratoryjnym w celu ustalenia, czy zatrzymany mógł ją posiadać bez zezwolenia. Po nocy spędzonej w policyjnej celi sprawca usłyszał zarzuty i został doprowadzony do prokuratury. Prokurator zastosował wobec niego policyjny dozór i zakazał mu zbliżania się do byłej partnerki. Grozi mu do 2 lat więzienia.

ab / bielsko.info

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.