bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 22 lutego 2016
  • wyświetleń: 4149

Pijany wjechał w trzy osobówki

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Pijany 30-latek kierujący motorowerem doprowadził do kolizji z trzema osobówkami i próbował uciekać. Ujęli go świadkowie i przekazali w ręce patrolu z drogówki. Zatrzymany miał w organizmie 2 promile alkoholu. Grozi mu do 2 lat więzienia.

Reklama

skuter
fot. Bielsko-Biała i okolice - informacje drogowe


Do zdarzenia doszło w minioną sobotę tuż przed 15.00 na bielskim skrzyżowaniu ul. Żywieckiej i Skłodowskiej. Pijany motorowerzysta najpierw najechał na tył Renaulta, którego kierowca zatrzymał się przed sygnalizacją świetlną, a następnie uderzył w Volkswagena. Przewrócił się, ale po chwili wsiadł na jednoślad i zaczął uciekać. Skręcił w ul. Skłodowskiej, gdzie zderzył się z Subaru. Nie odniósł żadnych obrażeń ciała.

Świadkowie zdarzenia ujęli amatora jazdy "na podwójnym gazie" i przekazali go w ręce patrolu z drogówki. Badanie alkomatem wykazało, że zatrzymany miał w organizmie 2 promile alkoholu. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi mu do 2 lat za kratami. Z własnej kieszeni będzie też musiał uregulować szkody, do których doprowadził w wyniku kolizji. Dodatkowo okazało się, że motorower, którym kierował, nie był ubezpieczony.

ab / bielsko.info

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj