bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 20 lutego 2016
  • wyświetleń: 5663

Spotkajmy się na stadionie - wideo

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Podbeskidzie Bielsko-Biała" podaj

W sobotę Podbeskidzie zainaugurowało piłkarską wiosnę w Bielsku-Białej. Ekstraklasa S.A. przygotowała ciekawy spot, który ma zachęcać bielszczan do kibicowania na stadionie.

ReklamaDzięki ścisłej współpracy z każdym z miast, gdzie rozgrywane są mecze Ekstraklasy, firma Ekstraklasa Live Park, czyli producent sygnału telewizyjnego, przygotowała dedykowane spoty promocyjne.

- Jest to unikalny projekt w skali naszego rynku. Ze względu na tak szeroką obecność rozgrywek Ekstraklasy na przygotowanie 16 spotów złożyło się 14 000 przejechanych kilometrów w ciągu 63 dni zdjęciowych - mówi Marcin Serafin, dyrektor operacyjny Ekstraklasa Live Park. - Dla osiągnięcia jak najlepszego efektu, szczególnie przy trudniej dostępnych obiektach używaliśmy dronów, łącznie przez blisko 40 godzin - tłumaczy Serafin.

Podbeskidzie to klub z jedną z najniższych frekwencji. Średnio na mecze Górali uczęszcza 4873 kibiców. Mniejszą frekwencję w obecnym sezonie odnotowano tylko w Łęcznej i Niecieczy.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Podbeskidzie Bielsko-Biała" podaj