bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 19 lutego 2016
  • wyświetleń: 3419

Sąsiedzka awantura, złamane żebra

Policjanci z komisariatu I w Bielsku-Białej zatrzymali dwóch bielszczan, którzy są podejrzani o dotkliwe pobicie swojego sąsiada. Mężczyzna doznał poważnych obrażeń ciała: złamania żeber i urazu głowy. Zatrzymani usłyszeli już zarzuty. Grozi im do 5 lat za kratami.

Reklama

Do zdarzenia doszło w jednym z mieszkań przy ulicy Starobielskiej. Skonfliktowani od dłuższego czasu sąsiedzi wszczęli awanturę. Poszło o psa należącego do pokrzywdzonego. Sprawcy zarzucili mężczyźnie, że zwierzę zanieczyszcza klatkę schodową. Wtargnęli do jego mieszkania i dotkliwie go pobili.

Policjanci zatrzymali obu napastników w wieku 39 i 17 lat. Badanie alkomatem wykazało, że starszy z nich miał ponad promil alkoholu w wydychanym powietrzu. Nazajutrz, po nocy spędzonej w policyjnym areszcie, sprawcy usłyszeli zarzuty. Prokurator zastosował wobec nich policyjne dozory.

ab / bielsko.info

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.