bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 18 lutego 2016
  • wyświetleń: 3596

Wybrano wykonawcę kompleksu

Urząd Miejski w Bielsku-Białej rozstrzygnął przetarg na budowę kompleksu lekkoatletycznego przy ulicy Słowackiego. Obiekt ma być gotowy w drugiej połowie 2016 roku.

Reklama

orlik piastowska
Stadion przy ulicy Słowackiego · fot. ultrabeskid.pl


Zamówienie obejmuje przede wszystkim wykonanie 300-metrowej, 4-torowej bieżni okrężnej o nawierzchni kauczukowej. Od strony ulicy Piastowskiej powstanie 6-torowa bieżnia do biegów krótkodystansowych na 100 metrów. Ponadto nawierzchnia kauczukowa pokryje również spory obszar od strony lodowiska, na którym biegacze będą mogli prowadzić swoją rozgrzewkę.

Projektanci nie zapomnieli o innych sportach. W ramach inwestycji powstanie także stanowisko do pchnięcia kulą z sektorem rzutów o nawierzchni z mączki ceglanej, skocznia do skoków w dal/trójskoku z rozbiegiem o nawierzchni kauczukowej oraz skocznia do skoków wzwyż wraz z zeskokiem.

plan orientacyjny
Plan orientacyjny · fot. UM Bielsko-Biała


Wyłoniony w przetargu wykonawca - spółka HEMET" z Zielonej Góry - będzie zobligowany do zakończenia budowy przed 15 lipca 2016 roku.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.