bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 16 lutego 2016
  • wyświetleń: 4352

Komisariat policji ma nowego szefa

W poniedziałek odbyło się oficjalne wprowadzenie nowego komendanta Komisariatu Policji I w Bielsku-Białej. Na stanowisko to został powołany podinsp. Piotr Sołtysik, dotychczasowy zastępca komendanta Komisariatu Policji w Czechowicach-Dziedzicach. Nowy szef "jedynki" przyjął rozkaz z rąk Komendanta Miejskiego Policji w Bielsku-Białej insp. Dariusza Matusiaka.

Reklama

piotr szołtysik
podinsp. Piotr Szołtysik przyjmuje nominację z rąk komendanta miejskiego insp. Dariusza Matusiaka · fot. KMP Bielsko-Biała


To nie jedyna w ostatnim czasie zmiana w kierownictwie bielskiej "jedynki". Przed tygodniem na stanowisko zastępcy Komendanta Komisariatu Policji I w Bielsku-Białej został powołany kom. Krzysztof Szczyrbowski, dotychczasowy naczelnik pionu kryminalnego w komisariacie II. Nowo powołani komendanci zastąpili na tych stanowiskach mł.insp. Bogdana Ogrockiego oraz podinsp. Sławomira Adamusa, którzy po wieloletniej służbie rozstali się z mundurem.

Obaj, nowo powołani szefowie komisariatu I, podziękowali za dotychczasową współpracę policjantom i pracownikom komisariatów, w których służyli do tej pory. Obejmując nowe stanowiska prosili o wyrozumiałość i życzliwość, zobowiązując się jednocześnie do dbania o dobre relacje ze współpracownikami oraz do wytężonej pracy na rzecz kierowanej jednostki.

ab / bielsko.info

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.