bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 15 lutego 2016
  • 19 lutego 2016
  • wyświetleń: 3593

LOT organizuje konkurs fotograficzny

19 lutego na oficjalnym profilu stowarzyszenia LOT Beskidy wystartuje konkurs, którego celem będzie przybliżenie zasad art-recyklingu.

Reklama

torba reksio
Torba, którą będzie można wygrać w konkursie · fot. LOT Beskidy


W Bielsku-Białej wystartował nowy konkurs fotograficzny. - Poprosimy Państwa o zdjęcia waszych realizacji wykonanych w duchu art-recyklingu, a potem poddamy je publicznemu głosowaniu - informuje Piotr Plewiński z Lokalnej Organizacji Turystycznej "Beskidy".

Do wygrania są dwie torby. Obie wykonano z odpadów, z materiałów, które zwykle używane są do zupełnie innych celów. Do uszycia jednej z nich użyto poduszki powietrznej pozyskanej ze złomowanego samochodu, druga powstała na bazie nieaktualnego już baneru promocyjnego Bielska-Białej.

Aby wziąć udział w konkursie należy wysłać zdjęcie art-recyklingowej realizacji na adres biuro@visitbielsko.pl. Zgłoszenia przyjmowane są do 6 marca. Głosowanie odbędzie się w dniach 7-13 marca.

torby art recykling
Torby wykonane metodą art-recyklingu · fot. LOT Beskidy


Recykling jest jedną z metod ochrony środowiska. Jego podstawowym celem jest zmniejszenie ilości odpadów. Gospodarka odpadami jest jednym z najistotniejszych wyzwań jakie stoją przed współczesnym społeczeństwem. Lawinowo wzrasta bowiem poziom konsumpcji, a proporcjonalnie do tego rosną niestety góry produkowanych odpadów.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.