Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 15 lutego 2016
  • wyświetleń: 2664

Usuwali gigantyczną plamę oleju

W sobotę osiem jednostek straży pożarnej zużyło 210 litrów środka neutralizującego, aby usunąć plamę oleju niewiadomego pochodzenia w gminie Jasienica.

Po dojeździe na miejsce i przeprowadzeniu rozpoznania okazało się, że plama oleju rozciąga się na długości blisko dziesięciu kilometrów. Na drodze ekspresowej S1 na wysokości wjazdu przy Świętoszówce oraz zjazdu na Jasienicę zneutralizowano dwie plamy oleju napędowego. Natomiast na ulicy Strumieńskiej aż do granicy powiatu w miejscowości Landek zneutralizowano plamę na dwóch pasach jezdni. Koniec plamy miał miejsce w Chybiu. Na miejscu była obecna policja, która prowadzi czynności związane z ustaleniem sprawcy zdarzenia.

Działania trwały blisko cztery godziny. W działaniach związanych z neutralizacją zagrożenia uczestniczyły zastępy straży pożarnej z JRG-2, WSP, OSP Jasienica, OSP Rudzica oraz OSP Landek. Utrudnienia w ruchu trwały do godz. 12.44

ab / bielsko.info, źródło: KM PSP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.