bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 11 lutego 2016
  • wyświetleń: 12858

Poszukiwany sprawca pobicia

Śledczy z komisariatu III w Bielsku-Białej ustalają szczegółowe okoliczności pobicia, do którego doszło w minioną sobotę około północy przed jednym z bielskich lokali przy ulicy Barlickiego. Na skutek pobicia 23-letni mężczyzna stracił przytomności i w ciężkim stanie trafił do szpitala.

Reklama

Z ustaleń wynika, że w podwórzu kamienicy, przed wejściem do lokalu, nieznany napastnik zaatakował 23-latka. Mężczyzna upadł, uderzając głową w chodnik. Stracił przytomność i w ciężkim stanie został przewieziony do szpitala. Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności, w jakich doszło do pobicia i poszukują sprawcy.

Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności, w jakich doszło do pobicia i poszukują sprawcy. Świadków tego zdarzenia, a także wszystkie osoby, które mogą pomóc śledczym w ustaleniu tożsamości napastnika, prosimy o pilny kontakt z Komisariatem Policji III w Bielsku-Białej przy ul. Traugutta 2c, tel. 33 8121700, adres e-mail: kp3@bielsko.ka.policja.gov.pl.

ab / bielsko.info

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.