Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 10 lutego 2016
  • wyświetleń: 2948

Likwidowali skutki nocnej wichury

Kolejny wietrzy dzień spowodował, że minionej doby strażacy z terenu miasta i powiatu mieli pełne ręce roboty. Odnotowano ponad 40 zdarzeń związanych z usuwaniem skutków silnych wiatrów. Strażacy usuwali połamane konary drzew z dróg, ogrodzeń, samochodów, w kilku przypadkach wystąpiła konieczność zabezpieczenia poszycia dachowego.

W Bielsku-Białej o godzinie 20.00 strażacy zabezpieczali arkusze blachy magazynu przy ulicy Żywieckiej, które odpadły od dachu budynku. W pierwszej fazie sprawdzono czy pod arkuszami nie znajdują się osoby poszkodowane. Dach dwuspadowy posiadał powierzchnię około 800 mkw. Zerwaniu uległa około połowa połaci dachowej.

Ratownicy zabezpieczyli pozostałe arkusze blachy poprzez ich dogięcie do płaszczyzny dachu. Dokonali również przestawienia trzech zaparkowanych pojazdów osobowych, a także dwóch samochodów ciężarowych. W wyniku zdarzenia uszkodzony został wóz dostawczy oraz trzy samochody osobowe (m.in. wgnieciony dach i maska, wybita szyba) należące do klientów firmy zajmującej się m.in. naprawą/tuningiem samochodów.

ab / bielsko.info, źródło: KM PSP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.