bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 8 lutego 2016
  • wyświetleń: 1672

Po kradzieży zaatakowali ochroniarza

Policjanci z komisariatu II w Bielsku-Białej zatrzymali 29-letnią kobietę i jej o rok młodszego wspólnika, którzy skradli alkohol i artykuły spożywcze, a następnie zaatakowali pracownika ochrony. Za przestępstwo to grozi im teraz do 10 lat za kratami.

Reklama

Do zdarzenia doszło w jednym ze sklepów przy alei Andersa, gdzie złodzieje skradli wódkę i artykuły spożywcze o wartości 200 zł. Minęli linię kas i skierowali się do wyjścia. Pracownik ochrony usiłował ująć rabusiów i odzyskać skradzione mienie. Został przez nich zaatakowany.

Sprawcy szarpali się i wyrywali. Chwilę później zostali zatrzymani przez mundurowych. Badanie alkomatem wykazało, że 28-letni mężczyzna miał ponad promil alkoholu w wydychanym powietrzu. Kobieta była trzeźwa. Po nocy spędzonej w policyjnej celi, zatrzymani usłyszeli zarzuty. O ich dalszym losie zadecyduje wkrótce prokurator.

ab / bielsko.info

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.