Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 3 lutego 2016
  • wyświetleń: 6902

Pijany bielszczanin wjechał na tory

Sosnowieccy policjanci zostali powiadomieni o samochodzie blokującym torowisko w pobliżu dworca południowego. Młody kierowca z Bielska-Białej wjechał na tory. Był kompletnie pijany.

Pijany bielszczanin wjechał na tory · fot. KMP Sosnowiec


Początkowo podejrzewano , że kierujący skodą zasłabł za kierownicą, gdyż w miejscu w którym wjechał na torowisko, nie ma już drogi. Załoga karetki pogotowia, która przyjechała na miejsce udzieliła mu pomocy z uwagi na drobne obrażenia, których doznał podczas zdarzenia. Policjanci natomiast zbadali stan jego trzeźwości. Urządzenie wykazało w organizmie kierowcy 2,5 promila alkoholu.

Młody mieszkaniec Bielska-Białej najprawdopodobniej odpowie za spowodowanie zagrożenia w ruchu lądowym, za co może mu grozić do 8 lat więzienia. Należy jednak pamiętać, że za spowodowanie takiego zdarzenia pod wpływem alkoholu kodeks przewiduje zaostrzenie odpowiedzialności. W takim przypadku wysokość kary może być zwiększona nawet o połowę.

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.