bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 3 lutego 2016
  • wyświetleń: 3317

Brat znęcał się nad siostrą

Policyjny dozór, nakaz opuszczenia domu oraz zakaz zbliżania się do pokrzywdzonej, to środki zapobiegawcze, które zastosował prokurator wobec 53-letniego bielszczanina, podejrzanego o znęcanie się nad swoją siostrą.

Reklama

Do zdarzenia doszło w jednym z mieszkań w bielskich Komorowicach. Pijany mężczyzna wszczął awanturę ze swoją siostrą o to, że nie chciała wpuścić go do zajmowanego przez siebie pokoju. Kiedy kobieta otworzyła drzwi, żeby wyjść z psem na spacer, napastnik zaatakował ją i pobił tak dotkliwie, że doznała złamania oczodołu i zatoki szczękowej.

Wezwani na miejsce policjanci szybko i skutecznie obezwładnili awanturnika. Badanie stanu jego trzeźwości dało wynik blisko 2 promil alkoholu. Wczoraj zatrzymany usłyszał zarzuty i został doprowadzony do prokuratury. Prokurator objął go policyjnym dozorem. Nakazał mu też opuścić mieszkanie, w którym do tej pory przebywał wspólnie z rodziną i zakazał mu zbliżania się do siostry. Za przemoc domową grozi mu do 5 lat za kratami.

ab / bielsko.info

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.