bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 3 lutego 2016
  • wyświetleń: 4939

Dzień po kolizji zgłosił się na komendę

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

W porzuconym po kolizji Seacie, policjanci odnaleźli marihuanę. Sprawca, który kierował tym samochodem i wjechał w przydrożny słup energetyczny, uciekł z miejsca zdarzenia, jednak następnego dnia zgłosił się do komendy.

Reklama

Kolizja ze słupem w Jaworzu - 31.01.2016 · fot. Bielskie Drogi


W niedzielny poranek policjanci otrzymali informację o Seacie, którego kierowca utracił panowanie nad samochodem, zjechał na pobocze, gdzie uderzył w przydrożną latarnię. Sprawca uciekł z miejsca zdarzenia przed przyjazdem służb ratunkowych i ukrywał się. W czasie oględzin samochodu policjanci odnaleźli kilka porcji marihuany.

W poniedziałek 28-latek, który kierował Seatem, zgłosił się do komendy. Usłyszał zarzuty posiadania środków odurzających, za co grozi mu do 3 lat za kratami. Policjanci ustalają, jaki był powód jego ucieczki z miejsca zdarzenia, a w szczególności, czy kierował autem pod wpływem alkoholu lub narkotyków.

Świadków tej kolizji prosimy o kontakt z Komendą Miejską Policji w Bielsku-Białej przy ul. Rychlińskiego 17, tel. 33 8121255, nr alarmowe 997 lub 112.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj