Firmy w czasie epidemii Firmy w czasie epidemii

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 27 stycznia 2016
  • 28 stycznia 2016
  • wyświetleń: 6648

Liderzy biznesu z Bielska-Białej

Podczas sobotniej gali Business Centre Club w Teatrze Wielkim - Operze Narodowej w Warszawie 16 firm uhonorowano tytułami Liderów Polskiego Biznesu. Wśród nich znalazła się bielska firma Klingspor sp. z o.o. - jeden z wiodących na rynkach światowych producentów wysokogatunkowych produktów do obróbki powierzchni i cięcia materiałów oraz jej dyrektor Jan Gaj.

Gala Liderów Polskiego Biznesu 2016
Gala Liderów Polskiego Biznesu 2016 · fot. bcc.org.pl


Złote Statuetki w konkursie Lider Polskiego Biznesu przyznawane są firmom oraz ich szefom, którzy w swej działalności kierują się nie tylko zyskiem, ale i etyką prowadzenia biznesu oraz troską o sprawy społeczne.

Firmy, które utrzymują, bądź poprawiają swoją pozycję na rynku , są z kolei wyróżniane Diamentami do Złotych Statuetek Lidera Polskiego Biznesu. W tym roku, po raz kolejny otrzymały je m.in. dwie firmy z Bielska-Białej: Rekord SI sp. z o.o. (6-ty Diament) oraz AQUA S.A. (9-ty Diament).

W tegorocznej uroczystości, wśród kilkuset gości, obok przedsiębiorców z całej Polski wzięli udział m.in. parlamentarzyści, dyplomaci, przedstawiciele świata kultury i nauki oraz znani publicyści. Laureatem Nagrody Specjalnej BCC dla osób spoza środowiska biznesu został ksiądz Adam Boniecki.

ab / bielsko.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.