Wiadomości
- 23 stycznia 2016
- wyświetleń: 3742
Awaria rury na ul. Piekarskiej
Dziś w nocy doszło do awarii rury ciepłowniczej na ulicy Piekarskiej w Bielsku-Białej. Część mieszkańców w tą mroźną noc musiała obejść się bez ogrzewania. Na ulicy powstało jedno wielkie lodowisko, do akcji musiały wkroczyć pługopiaskarki.
ZOBACZ TAKŻE
Gorący temat[FOTO] Dramatyczna akcja w Mikuszowicach. Nie żyje 53-letni kierowca fiata
Gorący temat[FOTO] Pożar w Wilkowicach. Budynek był w całości objęty ogniem
Gorący temat[FOTO] Rudzica: pożar warsztatu. We wsi było słychać eksplozje
Gorący tematJest raport końcowy dotyczący wypadku szybowca z lipca 2025 roku. Wnioski porażają!
Gorący temat[FOTO] Akcja ratunkowa na stacji kolejowej. Pociąg relacji Bielsko-Biała - Gdynia z opóźnieniem
Gorący temat[FOTO] Pożar mieszkania przy ul. Żywieckie Przedmieście. 12 osób ewakuowanych
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.








