Wiadomości

  • 20 stycznia 2016
  • wyświetleń: 4426

Nastąpi zmiana finansowania klubu?

Tomasz Mikołajko, nowy wiceprezes Podbeskidzia, spotkał się w środę z przedstawicielami mediów. Specjalista od marketingu zapowiedział, że postara się zmienić sposób finansowania klubu.

śniadanie prasowe
Śniadanie prasowe z wiceprezesem Podbeskidzia · fot. TS Podbeskidzie


Tomasz Mikołajko przedstawił swoje pomysły na funkcjonowanie klubu, ale zapowiedział, że zmiany wprowadzane będą drogą ewolucji. - Postaramy się zmienić sposób finansowania klubu, oprócz miasta i firmy Murapol potrzebne są też inne podmioty, które będą wspierać działalność klubu - zapowiedział nominowany w tym tygodniu wiceprezes.

W kwestiach sportowych Mikołajko chce budować zespół bez nagłych wstrząsów. - Planujemy 3-4 wzmocnienia kadry, rozmowy z nowymi zawodnikami ciągle trwają. Być może pierwsi pojawią się już na dniach w drużynie, nawet jeśli nie wylecą na zgrupowanie z całą drużyną, to powinni do niej dołączyć już na miejscu. Znam zdanie trenera i wiem czego on oczekuje - mówił na spotkaniu z mediami.

Ariel Brończyk / bielsko.info

źródło: TS Podbeskidzie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Podbeskidzie Bielsko-Biała" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Podbeskidzie Bielsko-Biała" podaj