Wiadomości
- 18 stycznia 2016
- wyświetleń: 2424
W nocy spadek temperatury do -17ºC
Noc z poniedziałku na wtorek ma być bardzo mroźna. Według synoptyków temperatura minimalna na obszarze Beskidu Śląskiego i Żywieckiego może spać do -17ºC.
Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych IMGW-PIB Oddział w Krakowie informuje o możliwości wystąpienia na obszarze Beskidu Śląskiego oraz Żywieckiego w dniu 18.01.2016 r. od godz. 22.00 do dnia 19.01.2016 r. do godz. 8.00 silnego mrozu.
Prognozuje się temperaturę minimalną w nocy od -17ºC do -15ºC. Temperatura minimalna w dzień od -6ºC do -3ºC. Prognozowana średnia prędkość wiatru od 10 km/h do 20 km/h.
Prognozuje się temperaturę minimalną w nocy od -17ºC do -15ºC. Temperatura minimalna w dzień od -6ºC do -3ºC. Prognozowana średnia prędkość wiatru od 10 km/h do 20 km/h.
ZOBACZ TAKŻE
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.






