bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 18 stycznia 2016
  • 25 stycznia 2016
  • wyświetleń: 13186

Manifestacja KOD-u i poseł Pięta

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Pięta Stanisław" podaj

Komitet Obrony Demokracji po raz czwarty zorganizował w Bielsku-Białej lokalną manifestację. Tym razem bielszczanie protestowali "przeciwko nowelizacji ustawy o policji" oraz "zmienianiu mediów publicznych w media rządowe".

Manifestacja KOD-u w Bielsku-Białej - 23.01.2016 · fot. bielsko.info


Kilkaset osób wzięło udział w czwartej już manifestacji Komitetu Obrony Demokracji w Bielsku-Białej. Na placu Chrobrego pojawiła się również kilkunastoosobowa grupa członków Obozu Narodowo-Radykalnego oraz... poseł Prawa i Sprawiedliwości - Stanisław Pięta.

- Jest to dość zabawna sytuacja. Po demokratycznych wyborach zakończonych zwycięstwem prawicy i środowisk patriotycznych ludzie, którzy nie potrafią się psychicznie i emocjonalnie pogodzić z wyborem Polaków, urządzają tego typu spotkania. Twierdzą, że demokracja jest zagrożona, a swoim istnieniem i protestami zadają tej tezie kłam - mówił poseł Stanisław Pięta.

Manifestacja KOD-u w Bielsku-Białej - 23.01.2016
Poseł Stanisław Pięta na manifestacji KOD-u · fot. bielsko.info


Współpracownicy posła Stanisława Pięty oraz sam parlamentarzysta rozdawali uczestnikom manifestacji treść wywiadu, jaką lider Komitetu Obrony Demokracji udzielił Robertowi Mazurkowi z "Rzeczpospolitej".

- Chcemy, żeby ludzie wspierający KOD zapoznali się z wywiadem z "mężem stanu" Mateuszem Kijowskim, dlatego postanowiliśmy rozkolportować kilka egzemplarzy tego wywiadu, który demaskuje tego człowieka. Chce zaznaczyć jeszcze raz: demokracja ma się dobrze, wolność ma się dobrze, a obecność tych państwa o tym świadczy. Niech sobie gwiżdżą, niech sobie klaszczą i bębnią. Skończyła się Polska zarządzana przez resortowe dzieci - zakończył poseł z Bielska-Białej.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Pięta Stanisław

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Pięta Stanisław" podaj