Wiadomości
- 18 stycznia 2016
- wyświetleń: 7113
Stok zamknięty, wyciąg nieczynny
Za nami:
W poniedziałek 18 stycznia kolej linowa Dębowiec będzie nieczynna. Pracownicy operatora ośrodka postanowili w tym dniu dośnieżyć stok narciarski.

Choć warunki narciarskie na Dębowcu są ciągle bardzo dobre i śniegu na stoku nie brakuje pracownicy BBORN postanowili przeprowadzić intensywne dośnieżanie trasy narciarskiej. W związku z pracami kolej linowa oraz wyciąg będą nieczynne, podobnie jak sam stok. Narciarze będą mogli powrócić na Dębowiec we wtorek 19 stycznia.
ZOBACZ TAKŻE
28 czerwcaDębowiec Letnią Porą - rodzinny piknik na Dębowcu w Bielsku-Białej
Sezon zimowy na stoku Dębowca zakończony. Rekordowy czas na śniegu i tysiące wspólnych chwil
Świetne warunki na stoku Dębowca mimo wysokich temperatur. BBOSiR zaprasza
Bezpieczny Szlak z Ratownikami GOPR powstał na Koziej Górze. Nowa ścieżka edukacyjna w górach
Willa Bartelmussa może zostać sprzedana z 70% bonifikatą. Miasto liczy na ratunek dla zabytku
13 czerwca„Magia Gór” w Bielsku-Białej. Spotkanie pasjonatów gór i podróży
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.









