bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 14 października 2011
  • wyświetleń: 2802

Sfera nagrodzona za rozbudowę

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sfera" podaj

12 października w Warszawie odbyło się oficjalne wręczenie nagród Retail Awards w konkursie Polskiej Rady Centrów Handlowych (PRCH). Galeria Sfera otrzymała główną nagrodę w kategorii Rozbudowa / Przebudowa Centrum Handlowego Roku.

Kiermasz świąteczny w Sferze
Galeria Sfera · fot. www.sfera.com.pl


Nagrody PRCH Retail Awards są jednymi z ważniejszych trofeów branży centrów handlowych w Polsce. Jury konkursowe poddaje szczegółowej i wnikliwej ocenie wszelkie aspekty związane z rozbudową od projektu architektonicznego i jego realizację przez wyniki ekonomiczne centrum przed i po rozbudowie, aż po komunikację centrum z klientami.

W tegorocznym konkursie nominację w kategorii Rozbudowa / Przebudowa Centrum Handlowego Roku otrzymały: Galeria Sfera z Bielska-Białej, CH Molo ze Szczecina, Pasaż Łódzki oraz warszawskie: Wars Sawa Junior.

- Nagrody branżowe są tymi, których otrzymanie cieszy najbardziej. Ocena specjalistów i kolegów, którzy doskonale znają ten rynek jest bowiem najbardziej wnikliwa, nic się tu nie ukryje. Uznanie tak surowych jurorów jest więc ogromnym wyróżnieniem - komentuje Anna Dworak, Dyrektor Marketingu Galerii Sfera.

adv / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Sfera

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sfera" podaj