Wiadomości

  • 14 stycznia 2016
  • wyświetleń: 2338

Poszukiwany wpadł z narkotykami

Prawie pół tysiąca porcji marihuany i tzw. "kryształu" zabezpieczyli policjanci z wydziału kryminalnego i referatu antynarkotykowego bielskiej komendy. Zatrzymano 39-letniego bielszczanina poszukiwanego listem gończym, który odpowie za posiadanie znacznych ilości środków odurzających.

Kryminalni otrzymali informację, z której wynikało, że poszukiwany listem gończym mężczyzna może przebywać w jednym z mieszkań w centrum miasta, gdzie jednocześnie ukrywa znaczne ilości narkotyków. W środę nad ranem śledczy wkroczyli do tego mieszkania. Zatrzymali 39-latka, a w czasie przeszukania odnaleźli i zabezpieczyli blisko 300 porcji odurzających marihuany i ponad 200 porcji tzw. "kryształu".

Mężczyzna poszukiwany był listem gończym za wcześniejsze przestępstwa. Teraz odpowie dodatkowo za posiadanie znacznych ilości narkotyków. Grozi mu do 10 lat za kratami. Trafił już do aresztu, gdzie spędzi najbliższe miesiące.

Ariel Brończyk / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.